SCÉNA: Inspirace & Trendy

Byli jsme u toho….

Letošní druhá přehlídka interiérových trendů s názvem SCÉNA: Inspirace & Trendy se opět konala v rámci veletrhu For Furniture od 19. do 22. března 2015. Jejím cílem bylo přiblížit světové trendy v oblasti bydlení široké veřejnosti a designérům a architektům představit netradiční materiály rozdělení do 4 stylů: Mix Masch, Neutra, Orient a Industrial. Tato speciální expozice měla větší plochu a nové místo, letos byla ve vstupní hale č. II mimo ostatní stánky. Zajímavé podání, pečlivý výběr vzorků a nové umístění přinesly ovoce. Samotnou autorku expozice, interiérovou designérku Ivu Bastlovou z ateliéru LOXO, zájem doslova šokoval.

J.K.Trade představil horké noviny v čalounických a galanterních usních. Kůže byly zastoupeny v každém oddělení a nejednoho návštěvníka kolekce speciálních kůží zaujala.
Vystaveny byly též universální koženky RESINFLEX, jejichž nabídku jsme rozšířili o další 3 artikly – prohlédněte si fotogalerii.

Kdo neměl příležitost si Scénu projít, může načerpat inspirace a informace v brožuře, která vznikla přímo pro tuto expozici. Zde najdete nejen popisy stylů, informace k materiálům a kontakty na všech 28 společností, které se expozice účastnily, ale i koláže a návrhářské nástěnky. Tato publikace je on-line na www.scena-inspirace-trendy.cz/cs/brozura a lze si ji i zdarma stáhnout.

Prolistovat jí můžete zde! Tak neváhejte a inspirujte se!

[pdfjs-viewer url=http://kuze.jktrade.eu/wp-content/uploads/pdf/brozura2015.pdf viewer_height=700px fullscreen=true download=true print=true openfile=false]

Leave a comment to this post Required fields are marked *